; Тест - hotel-aviator.com.ua

Тест

На літній період бронювання мінімум на п’ять діб!
Якщо меньше, телефонуйте в той день, коли плануєте заїхати!

Будьте нашим гостем!
Чи вірите ви в дива?

Ми віримо. І самі вміємо їх потроху творити. Ось хочете, наприклад, вгадаємо одне з ваших заповітних бажань? Ви хотіли б жити в оточенні гарної природи, але при цьому користуватися всіма благами цивілізації. Все вірно?

Ми передбачали це, і намагалися зробити все саме так, коли створювали Базу відпочинку «Авіатор». Ми перенесли всі зручності сучасної міської квартири в умови живої природи.

Тому, у нас ви можете, наприклад, сидіти у дворі і читати на планшеті пошту по Wi-Fi, і спостерігати, як по стовбурах сосен навколо вас стрибають білки. Ви можете подивитися останні новини по супутниковому ТБ, потім вийти на вулицю, і вже через 30 метрів опинитися на чудовому піщаному пляжі і милуватися, як на протилежному березі важливо розгулюють чаплі. У вас є можливість власноруч наловити риби і назбирати грибів, а потім з цього всього приготувати вечерю на вашій же власній комфортній кухні.

Ми доклали максимум зусиль, щоб в нашому маленькому світі зробити природу комфортною для людини, а цивілізацію - дружньою до природи. І ми дуже тішимося, що наші старання не виявилися марними, і підтвердженням тому служить солідна кількість постійних клієнтів. Запрошуємо і вас приєднатися до їх числа!

Приїжджайте, вам у нас обов'язково сподобається! Адже гостинність - це наша професія!

Літо тут. Будьте готові, щоб насолодитися цим!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

НАШІ НОМЕРИ

Для всього, що об'єднує людей, щоб відсвяткувати цю подію, ми створюємо воістину незабутні враження, якими ви будете дорожити вічно

Хочете знижку?

Тисніть тут!

На літній період бронювання мінімум на 5 днів, якщо менше, телефонуйте в той день, коли плануєте заїхати!

ГАЛЕРЕЯ

Для всього, що об'єднує людей, щоб відсвяткувати цю подію, ми створюємо воістину незабутні враження, якими ви будете дорожити вічно.

Наші статті та новини

Украиноязычные аудиогиды работают уже в 37 музеях мира

Украиноязычные аудиогиды работают уже в 37 музеях мира

Хорошей новостью для отечественных туристов является тот факт, что все больше музее мира запускают у себя украиноязычные аудиогиды. По сообщению агентства Укринформ, последний из них был запущен 1 июля в Узбекистане в Государственном музее искусств имени Игоря Савицкого (город Нукус). Куратором данного проекта является первая леди Елена Зеленская. «Гиды –...
Украинским отелям рекомендовано вакцинировать сотрудников от коронавируса

Украинским отелям рекомендовано вакцинировать сотрудников от коронавируса

Осуществить подобные меры предприятиям отрасли рекомендовало Государственное агентство развития туризма (ДАРТ) в связи с возможностью новой волны заболеваемости COVID-19. ДАРТ предлагает отелям свою помощь в организации вакцинирования трудовых коллективов, и объявило о сборе соответствующих заявок от руководства гостиниц. В дальнейшем ДАРТ планирует на своем сайте размещать список заведений, все сотрудники...
Отдых на природе под Киевом – счастье рядом!

Отдых на природе под Киевом – счастье рядом!

Отдых под Киевом на природе является великолепной альтернативой прогулкам по пыльному и шумному мегаполису. Более того, сегодня сервис и качество досуга на природе находятся на высоком уровне, поскольку инфраструктура постоянно развивается и совершенствуется.

Коментарі від наших щасливих

гостей