Будьте нашим гостем!
Чи вірите ви в дива?

Ми віримо. І самі вміємо їх потроху творити. Ось хочете, наприклад, вгадаємо одне з ваших заповітних бажань? Ви хотіли б жити в оточенні гарної природи, але при цьому користуватися всіма благами цивілізації. Все вірно?

Ми передбачали це, і намагалися зробити все саме так, коли створювали Базу відпочинку «Авіатор». Ми перенесли всі зручності сучасної міської квартири в умови живої природи.

Тому, у нас ви можете, наприклад, сидіти у дворі і читати на планшеті пошту по Wi-Fi, і спостерігати, як по стовбурах сосен навколо вас стрибають білки. Ви можете подивитися останні новини по супутниковому ТБ, потім вийти на вулицю, і вже через 30 метрів опинитися на чудовому піщаному пляжі і милуватися, як на протилежному березі важливо розгулюють чаплі. У вас є можливість власноруч наловити риби і назбирати грибів, а потім з цього всього приготувати вечерю на вашій же власній комфортній кухні.

Ми доклали максимум зусиль, щоб в нашому маленькому світі зробити природу комфортною для людини, а цивілізацію - дружньою до природи. І ми дуже тішимося, що наші старання не виявилися марними, і підтвердженням тому служить солідна кількість постійних клієнтів. Запрошуємо і вас приєднатися до їх числа!

Приїжджайте, вам у нас обов'язково сподобається! Адже гостинність - це наша професія!

Літо тут. Будьте готові, щоб насолодитися цим!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

НАШІ НОМЕРИ

Для всього, що об'єднує людей, щоб відсвяткувати цю подію, ми створюємо воістину незабутні враження, якими ви будете дорожити вічно

Хочете знижку?

Тисніть тут!

На літній період бронювання мінімум на 5 днів, якщо менше, діє тариф вихідного дня!

ГАЛЕРЕЯ

Для всього, що об'єднує людей, щоб відсвяткувати цю подію, ми створюємо воістину незабутні враження, якими ви будете дорожити вічно.

Наші статті та новини

Україномовні аудіогіди працюють вже в 37 музеях світу

Україномовні аудіогіди працюють вже в 37 музеях світу

Доброю новиною для вітчизняних туристів є той факт, що все більше музеї світу запускають у себе україномовні аудіогіди. За повідомленням агентства Укрінформ, останній з них був запущений 1 липня в Узбекистані в Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького (місто Нукус). Куратором цього проекту є перша леді Олена Зеленська. «Гіди –...
Українським готелям рекомендовано вакцинувати співробітників від коронавіруса

Українським готелям рекомендовано вакцинувати співробітників від коронавіруса

Здійснити подібні заходи підприємствам галузі рекомендувало Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) у зв’язку з можливістю нової хвилі захворюваності на COVID-19. ДАРТ пропонує готелям свою допомогу в організації вакцинації трудових колективів, і оголосило про збір відповідних заявок від керівництва готелів. Надалі ДАРТ планує на своєму сайті розміщувати список закладів, всі співробітники...
Парк Софіївка – живий пам’ятник великої любові

Парк Софіївка – живий пам’ятник великої любові

Парк «Софіївка», розташований на околиці одного з найдавніших українських міст – Умані, заслужено вважається одним з найкрасивіших пам’яток світової садово-паркової культури, а також гордістю і національним надбанням нашої країни. Це дійсно казковий світ, створений людиною в ім’я великої любові, наповнений стародавніми міфами і легендами, увінчаний неповторною красою рідної природи.

Коментарі від наших щасливих

гостей