Будьте нашим гостем!
Чи вірите ви в дива?

Ми віримо. І самі вміємо їх потроху творити. Ось хочете, наприклад, вгадаємо одне з ваших заповітних бажань? Ви хотіли б жити в оточенні гарної природи, але при цьому користуватися всіма благами цивілізації. Все вірно?

Ми передбачали це, і намагалися зробити все саме так, коли створювали Базу відпочинку «Авіатор». Ми перенесли всі зручності сучасної міської квартири в умови живої природи.

Тому, у нас ви можете, наприклад, сидіти у дворі і читати на планшеті пошту по Wi-Fi, і спостерігати, як по стовбурах сосен навколо вас стрибають білки. Ви можете подивитися останні новини по супутниковому ТБ, потім вийти на вулицю, і вже через 30 метрів опинитися на чудовому піщаному пляжі і милуватися, як на протилежному березі важливо розгулюють чаплі. У вас є можливість власноруч наловити риби і назбирати грибів, а потім з цього всього приготувати вечерю на вашій же власній комфортній кухні.

Ми доклали максимум зусиль, щоб в нашому маленькому світі зробити природу комфортною для людини, а цивілізацію - дружньою до природи. І ми дуже тішимося, що наші старання не виявилися марними, і підтвердженням тому служить солідна кількість постійних клієнтів. Запрошуємо і вас приєднатися до їх числа!

Приїжджайте, вам у нас обов'язково сподобається! Адже гостинність - це наша професія!

Літо тут. Будьте готові, щоб насолодитися цим!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

НАШІ НОМЕРИ

Для всього, що об'єднує людей, щоб відсвяткувати цю подію, ми створюємо воістину незабутні враження, якими ви будете дорожити вічно

Хочете знижку?

Тисніть тут!

На літній період бронювання мінімум на 5 днів, якщо менше, діє тариф вихідного дня!

ГАЛЕРЕЯ

Для всього, що об'єднує людей, щоб відсвяткувати цю подію, ми створюємо воістину незабутні враження, якими ви будете дорожити вічно.

Наші статті та новини

Парк Софіївка – живий пам’ятник великої любові

Парк Софіївка – живий пам’ятник великої любові

Парк «Софіївка», розташований на околиці одного з найдавніших українських міст – Умані, заслужено вважається одним з найкрасивіших пам’яток світової садово-паркової культури, а також гордістю і національним надбанням нашої країни. Це дійсно казковий світ, створений людиною в ім’я великої любові, наповнений стародавніми міфами і легендами, увінчаний неповторною красою рідної природи.
Маршрути вихідного дня навколо Києва

Маршрути вихідного дня навколо Києва

На жаль, відпустка в житті середньостатистичної людини трапляється набагато рідше, ніж бажання куди-небудь поїхати, побачити щось нове, і просто відпочити. Добре, що люди придумали вихідні! І нехай за два дні відвідати далекі краї навряд чи вдасться, але вивчити околиці рідного міста – цілком! Що ж, озброюємось потрібними знаннями, картою, і...
Європа туристична: зимові забави на будь-який смак

Європа туристична: зимові забави на будь-який смак

Як часто ми, подібно до птахів, прагнемо пережити зимові холоди в теплих краях, однак, позбавляючи себе при цьому безлічі чудових можливостей для розваг, які дарує сніжна пора. Насправді їх дійсно чимало, варто лише озирнутися навколо і вибрати ті, які припадуть вам до смаку. Не пропустіть можливість і ви взяти участь...

Коментарі від наших щасливих

гостей